MENU
Menu

Výplňové materiály

Přehled výplňových materiálů REVOLAX

Nanovýplně REVOLAX představují nejnovější řadu výplňových materiálů na bázi kyseliny hyaluronové. Jedná se o unikátní materiál nabízející benefity, které nejsou v estetické medicíně zcela běžné. REVOLAX je plně biokompatibilní, hypoalergenní, dlouhotrvající a hlavně bez tendence k migraci a posunu s výraznými a přirozenými výsledky. Nanovýplně REVOLAX jsou 100% čistou a monofázickou výplní ve formě dokonale čirého a hladkého gelu bez jakýchkoli granulomů. Jako jediný výplňový materiál je zcela pravidelně síťovaný a stabilizovaný pomocí nedetekovatelného množství BDDE (více než 10x nižší množství, než je vyžadováno normami EU) a to na základě násobného síťování, které vede k nanostruktuře na bázické fázi.

REVOLAX všechny výplně přehled

Výplňové materiály REVOLAX byly navrženy pro velmi snadnou, bezpečnou a dlouhotrvající aplikaci s naprosto přirozeným výsledkem a představují vrcholový stupeň mezi výplněmi. Bezkonkurenční kvality bylo dosaženo s využitím nejnovějších poznatků z oblasti nanotechnologií při využití nejdokonalejších základových produktů značky Shiseido z Japonska.

Posun výplní REVOLAX v porovnání s konkurencíPorovnání stability výplňových materiálů REVOLAX a produktu J v rozestupu - ihned po aplikaci, 10 dní po aplikaci a 30 dní po aplikaci

Testy prokázaly schopnost materiálu vytvořit inhibiční zónu v aplikované oblasti, zabránit tím nežádoucím komplikacím, které v rizikových partiích mohou vzniknout. Jako každá výplň na bázi kyseliny hyaluronové váže vodu, ale díky inovační technice nevznikají nadměrné a nežádoucí otoky, netvoří se žádné hrudky ani jiné nerovnosti a lépe je zajištěna výměna látek v pokožce a schopnost vázat volné radikály. 

Struktura nanovýplně REVOLAXUnikátní pravidelnost síťování je viditelná v porovnání s nejrozšířenějšími produkty na našem trhu (REVOLAX vlevo, J uprostřed, R vpravo)

Jedná se o první materiál svého druhu, který má jednotlivé partikuly zřetězeny nanotechnologií, což v praxi znamená lepší, přesnější a detailnější práci v oblasti tváře, pomalejší vstřebávání, čímž nabízí i delší efekt po zákroku. REVOLAX je absolutně bezpečnou a sebevědomou výplní, která zaručuje skvělý výsledný efekt a prvotřídní kvalitu, která nejen obstojí v souboji s těmi nejvěhlasnějšími značkami, ale dokonce je výrazně překoná.

Porovnání trvanlivosti výplňových materiálů in VIVO Porovnání trvanlivosti výplňových materiálů REVOLAX a produktu J in VIVO - ihned po aplikaci, 10 dní po aplikaci a 90 dní po aplikaci

Dermální výplně REVOLAX jsou produkovány v kooperaci jihokorejských společností Across Co. Ltd. a Hugel Pharma Co. Ltd., které představují světové leadery v oblasti biomedicíny a medicínského inženýrství. Jihokorejský trh představuje v současné době s více než 25% celosvětové spotřeby kosmetiky absolutní jedničku a výplně REVOLAX jsou nejpoužívanějšími výplněmi na trhu v Jižní Korei. Snahou společnosti INDUBIA DISTRIBUTION s.r.o. bylo vždy spolupracovat s těmi nejlepšími a nabízet top produkty za zajímavé ceny a právě z tohoto důvodu jsme se stali výhradním distributorem výplní REVOLAX pro Českou republiku a Slovensko. Přidejte se k nám a poznejte to nejlepší!

Facebook

12.06.2017

Staňte se naším fanouškem na Facebooku a získejte tak náskok…

Číst celý článek

Kongres Velké Bílovice

12.06.2017

Pro naše lékaře jsme připravili další ročník tolik…

Číst celý článek

Spuštění nových stránek

31.05.2017

Dnes jsme pro Vás spustili nové webové stránky, doufáme, že se…

Číst celý článek